• Pokoj 2 osobowy plus dostawka

  Pokoje 2 osobowe plus dostawka

 • (Polski) Pokój 3 osobowy

 • (Polski) Pokój 4 osobowy

  Pokoje 4 osobowe

 • (Polski) Apartament 3 pokojowy

 • (Polski) Apartament 2 pokojowy 4 osobowy

 • (Polski) Apartament 1 pokojowy 5 osobowy

 • (Polski) Apartament 1 pokojowy 4 osobowy

 • Pokoje 2 osobowe

  Pokoje 2 osobowe

 • (Polski) Apartament 1 pokojowy 2 osobowy

(Polski) Zasady

Dzieci do lat 3 bez świadczeń gratis.

Przy pobytach jedniodniowych należy doliczyć 10 PLN/osobę.

Cena pobytu nie obejmuje opłaty klimatycznej zgodnej z uchwałą Rady Miasta Wisły – 1,90zł/doba, 1.00zł/doba-dzieci, studenci, emeryci, renciści (należy okazać ważną legitymację).

Rezerwacje

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu. Prosimy dokładnie przemyśleć datę i czas pobytu, ponieważ termin jest wiążący dla obu stron. Przy rezerwacji wymagany jest bezzwrotny zadatek w wysokości 30 % ogólnej kwoty za pobyt, nie mniej niż 100 zł za każdy zarezerwowany pokój. Przyjazdy po godzinie 16:00 proszę uzgadniać telefonicznie pod nr +48 500 414 866.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu obowiązującego w naszym pensjonacie.

REZERWACJE : TEL. +48 500 414 866

REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

 3. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

 4. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

 5. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23.00 do 7.00.

 6. Goście zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości w celu zameldowania.

 7. W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie dozwolone jest na balkonach oraz na terenie ogrodu.

 8. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.

 9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.
 10. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.

 11. Goście korzystający z kuchni lub grilla proszeni są o zachowanie czystości. Grill i kuchnia dostępne są do godz. 22.

 12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

 13. Osoby nie zameldowane mogą przebywać na terenie obiektu w godzinach 8:00 – 22:00 na odpowiedzialność osób zapraszających i za zgodą właścicieli.

 14. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

 15. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.

 16. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw wyłącznie pod opieką rodziców. Właściciele “Willi Luiza” nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci pozostawione na placu zabaw bez opieki.

 17. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

 18. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 19. W przypadku naruszenia regulaminu Goście mogą zostać wymeldowani w trybie natychmiastowym bez prawa do zwrotu opłaty za pobyt.

 20. Willa Luiza nie akceptuje zwierząt – prosimy o pozostawienie swoich pupili w domu.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.