• Pokój 2 osobowy plus dostawka

  Pokoje 2 osobowe plus dostawka

 • Pokój 3 osobowy

 • Pokój 4 osobowy

  Pokoje 4 osobowe

 • Apartament 3 pokojowy

 • Apartament 2 pokojowy 4 osobowy

 • Apartament 1 pokojowy 5 osobowy

 • Apartament 1 pokojowy 4 osobowy

 • Pokój 2 osobowy

  Pokoje 2 osobowe

 • Apartament 1 pokojowy 2 osobowy

Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszej willi i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

 3. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

 4. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

 5. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23.00 do 7.00 wewnątrz budynku, na zewnątrz cisza nocna od 22.00.

 6. Goście zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości w celu zameldowania.

 7. W budynku obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA, w przypadku złamania zakazu palenia w pokojach lub innej części budynku, zostanie pobrana opłata w wysokości 500PL (właściciele obiektu są osobami uprawnionymi do stwierdzenia czy zakaz został złamany). Palenie dozwolone jest na balkonach (przy zamkniętych drzwiach balkonowych) oraz na terenie ogrodu.

 8. Prosimy o zamykanie swoich pokoi  – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.

 9. Goście korzystający z kuchni lub grilla proszeni są o zachowanie czystości. Grill i kuchnia dostępne są do godz. 22.

 10. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

 11. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie za zgodą właścicieli i w ustalonym z właścicielami czasie.

 12. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

 13. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 20.00.

 14. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw wyłącznie pod opieką rodziców. Właściciele „Willi Luiza” nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci pozostawione na placu zabaw bez opieki.

 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

 16. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 17. W przypadku naruszenia regulaminu właściciele zastrzegają sobie prawo do wejścia do pokoju bez zgody lub wiedzy gości, goście mogą zostać wymeldowani w trybie natychmiastowym bez prawa do zwrotu opłaty za pobyt.

 18. Willa Luiza nie akceptuje zwierząt – prosimy o pozostawienie swoich pupili w domu.

Dziękujemy za przestrzeganie tych prostych zasad. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym OBIEKCIE. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.